• 28 października 2021r. w naszej szkole miała miejsce II MIĘDZYNARODOWA EDYCJA VI OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI BICIA REKORDU W CZYTANIU NA PRZERWIE:

„ PRZERWA NA CZYTANIE”.

Akcja realizowana jest w ramach MIĘDZYNARODOWEGO MIESIĄCA BIBLIOTEK SZKOLNYCH oraz KAMPANII SPOŁECZNEJ „ CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM”

W dnui 28.10.22 w naszej szkole wzięliśmy udział w akcji ”Przerwa na czytanie”. Jest to projekt  Biblioteki Pedagogicznej w Gorzowie Wilkopolskim, który ma na celu bicie rekordu w ilości osób czytających na przerwie. Brali w niej udział uczniowie i wszyscy pracownicy szkoły. Idea tak bardzo się spodobała, że postaramy się ją kontynuować . Dziękuję wszystkim czytającym.

Małgorzata Skowronek - bibliotekarz