• Co nas wyróżnia

Pragniemy, aby uczniowie naszej szkoły wszechstronnie się rozwijali i byli wspierani w swym rozwoju.

Jesteśmy szkołą przyjazną, zapewniającą harmonijny i wszechstronny rozwój osobowości i uzdolnień ucznia, by przygotować do życia w otaczającym świecie.        Oferujemy naszym uczniom atrakcyjne zajęcia lekcyjne i pozalekcyjne, dzięki, którym mogą oni zdobywać wiedzę oraz umiejętności umożliwiające im potencjalny sukces w dalszej edukacji.
               Wspieramy ducha partnerstwa we współdziałaniu środowiska wiejskiego  i edukacji dzieci, a więc dom - szkoła -  społeczność lokalna.
              Pragniemy aby, szkoła  boiska oraz place zabaw służyły nie tylko uczniom naszej szkoły, ale były również dostępne dla społeczności lokalnej.Promujemy zdrowy styl życia.