• Program dla szkół - Owoce i mleko

Szkoła Podstawowa w Drogini uczestniczy będzie w  "Programie dla szkół".

W ramach programu uczniowie klas I - V  otrzymują będą nieodpłatnie: owoce, warzywa i przetwory mleczne.

Obok udostępniania dzieciom owoców, warzyw i produktów mlecznych jeden z głównych elementów Programu dla szkół stanowią działąnia edukacyjne skierowane do uczniów, ich rodziców i nauczycieli. Dzięki nim dzieci uczą się zasad zdrowego odżywiania, w szczególności poznają korzyści diety bogatej w owoce, warzywa i produkty mleczne, a także uczą się o ich pochodzeniu, uprawie i produkcji oraz m.in. jak postępować, aby nie marnować żywności.

Info na stronie: https://www.programdlaszkol.org/