• RODZINNY KONKURS PLASTYCZNY

• Szanowni Rodzice !! Drogie dzieci !!

Wszystkich tych , którzy brali udział w projekcji filmu „Był sobie Pies 2 „ zapraszam serdecznie do rodzinnego konkursu plastycznego , w którym udział bierze cała rodzina ( rodzice i dzieci).

Tym razem prosimy o przedstawienie waszego ulubionego bohatera- psa,  przyjaciela człowieka na podstawie obejrzanego filmu.

Prosimy,  aby prace płaskie były w formacie największym A3 .

Nie przyjmujemy prac przestrzennych .

Mile widziane prace wykonane  techniką łączoną , ale prosimy o materiał plastyczny trwały.

Podpisane prace przekazujcie do biblioteki ( Imię i nazwisko rodziny )

Konkurs trwa od 01.11.2019 r. do 30 .11.2019r.

Laureatów konkursów ogłosimy w grudniu- zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie.

Główna nagroda to bezpłatny rodzinny bilet do kina na film familijny.

Na pozostałych  uczestników czekają drobne upominki  i pamiątkowe dyplomy.

Halina Popek