• Zaproszenie - Myślenicki Dzień Dziecka

Zapraszamy 04.06.2023 na Zarabie !!!

4 czerwca 2023 (niedziela) w godzinach 15:00 – 19:00 w Parku Miejskim na Zarabiu wspólnie świętować będziemy Myślenicki Dzień Dziecka. Organizatorzy wydarzenia z myślą o dzieciach w każdym wieku przygotowali na ten dzień bogaty program wypełniony po brzegi różnorodnymi aktywnościami.

W programie:
            - występy artystyczne - finalistka The Voice Kids - Wiktoria Kasprzyk
            - spektakl pt. "Królewicz Śmieszek" - Teatr im. Ks. Kardynała Karola Wojtyły
            - muzyczne hity, gigantyczne dmuchańce
            - plenerowa lekcja tańca
            - wielkoformatowe gry drewniane
            - występ Miłosza Pastuszki - finalisty You Can Dance Nowa Generacja
            i wiele innych atrakcji

Impreza odbędzie się pod patronatem burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Jarosława Szlachetki.

Link do wydarzenia    https://www.facebook.com/events/727685695777029